Felix Films

Felix Films

Menu

Ідеї для весняної  весільної церемонії

Все частіше молодята воліють проводити весільну церемонію не в РАГСі, а в ресторані, заміській садибі, на березі озера, в мальовничому лісі … кому що подобається. Весна – прекрасна пора року, щоб організувати виїзну реєстрацію на свіжому повітрі і поєднувати молодят під відкритим небом. Цікаві ідеї та корисні рекомендації на цю тему ви знайдете в нашому огляді.
Подумайте, яке місце найкраще підійде для весільної церемонії. Якщо ви плануєте запросити велику кількість гостей, вам знадобиться великий відкритий простір, щоб всіх розсадити. Подумайте, де буде стояти арка або ж її альтернатива. Можливо, це буде красиве дерево, прикрашене гірляндами, тканиною або квітами.

Spring_ceremony_1

Варіантів класичної арки дуже багато. Вона може бути зроблена в сучасному стилі, вінтажному або рустік. У більшості випадків вибір залежить від стилістки весілля і суми, яку ви готові на неї витратити. А ось ідеї оформлення незвичайних весільних арок.

Spring_ceremony_02

Подумайте, як буде оформлена доріжка до арки. Може бути, вона буде усипана пелюстками квітів, або з них буде викладений малюнок. Однак, під час церемонії ви можете зібрати всі пелюстки своїм платтям (якщо воно довге), а це суттєвий мінус. Можна закріпити прикраси на крайньому ряду стільців, тим самим позначивши доріжку. Ще один варіант – послати спеціальну килимову доріжку, по якій пройдуть молодята.

Spring_ceremony_03

Крайній ряд стільців, декорований квітковими композиціями, виглядає дуже ефектно і святково.

Spring_ceremony_04

Навесні все розквітає, тому і на весільній церемонії хочеться бачити більше живих квітів, тим більше що їх вибір дуже великий, а ціни досить демократичні. Якщо ваш бюджет дозволяє, то нехай в такий важливий день вас оточують чудові композиції з живих квітів.

Spring_ceremony_05

Важлива деталь весільної церемонії подушечка для кілець. Її теж можна обіграти у весняній тематиці – виконати її з живих квітів, моху або зробити у вигляді гніздечка. Природні матеріали найкраще підійдуть для цього весільного аксесуара.

Spring_ceremony_06

Навесні погода ще не встановилася, тому будьте готові до того, що може стати прохолодно. Щоб гості не замерзли, приготуйте для них невеликі пледи або палантини, які зігріють їх в разі похолодання. Їх можна дати тільки на час церемонії, а можна подарувати гостям як комплімент.

Spring_ceremony_07

Дуже цікава ідея вітання молодят – палички зі стрічками. Їх можна зробити самостійно, на відміну від пелюсток троянд вони «багаторазові» і не зіпсують зачіску нареченій.

Spring_ceremony_08

,