Felix Films

Felix Films

Menu

Оформляємо фотозону на весіллі

Фотозона – це справжня прикраса вашого весілля. Це місце, в якому і молодята, і гості отримають море позитивних емоцій, незабутніх вражень і повеселяться від душі, а на пам’ять залишать теплі побажання і яскраві фотографії. Ідеї оригінального оформлення фотозони, а також корисні рекомендації у нашому наступному огляді.
Щоб фотографії вийшли яскравими і запам’ятовуються, а гості веселилися під час фотосесії, підготуйте для фотозони реквізит. Яскраві капелюхи, банти, окуляри, вуса і губки з фетру або паперу – все дуже просто, але при цьому весело і грайливо. Великий плюс такого реквізиту – його можна зробити самостійно і з мінімальними витратами.

весільні ідеї

Важлива деталь оформлення фотозони – її фон. Це можуть бути і об’ємні декорації, яскраві гірлянди з паперу, і атласні стрічки, і навіть панно з живих квітів. Тут все залежить від стилістики весілля, простору і бюджету, який ви готові витратити на декор фотозони.

весільні ідеї фотозона тернопіль 0002

Можна організувати в фотозоні моментальну друк фотографій. Тоді у вас буде можливість створити книгу  для побажань з фотографіями ваших гостей. Якщо додати до реквізиту грифельну дошку, то гості зможуть написати свої побажання прямо на ній, сфотографуватися і відразу ж вклеїти оригінальне привітання в книгу. Море яскравих вражень і позитивних емоцій вам забезпечено!

весільні ідеї фотозона тернопіль 0003

До речі, про грифельних дошках. Це дійсно прекрасний варіант реквізиту для фотосесії. Використовувати їх можна по-різному. Маленькі грифельні дошки послужать табличками з різними кумедними написами – придумати їх ви зможете або ж самі гості. А можна зробити повноцінний фон для фотозони,  вкрив грифельною фарбою необхідну поверхню і розписав її звичайною крейдою.

весільні ідеї фотозона тернопіль 0004

Ще один популярний реквізит для фотосесії – картинні рами. Вони можуть бути самих різних розмірів, форми, переносні підвісні або закріплені на каркасі… з ними виходять дуже цікаві і незабутні фотографії.

весільні ідеї

Колоритний і неабиякий фон для фотозони можна створити з допомогою старих дверей, попередньо пофарбувати  їх  або навпаки, надавши їм більш потертий, вінтажний вид – тут все залежить від стилю і тематики весілля. У будь-якому разі, двері в декорі фотозони.

весільні ідеї тернопіль

Справжньою окрасою фотозони стане оригінальна меблювання. Це може бути і старовинний диван з кольоровими подушками, вінтажне крісло, і потертий комод… Фотознімки з такими декораціями вийдуть дуже стильними і незвичайно красивими, але для такого оформлення фотозони буде потрібно досить багато місця.
весільні ідеї тернопіль

 

Замовити фото і відео послуги