Felix Films

Felix Films

Menu

Осіннє листя в декорі весілля

У першу чергу, осінь асоціюється з яскравою опалим листям, приємно шелестить  під ногами. Саме воно найкраще передає теплий осінній колорит, близькість до природи і неповторну атмосферу романтики. Якщо ви хочете організувати стилізовану осінню весілля, то саме опале листя – натуральні або декоративні – допоможуть створити справжнє осінній настрій на вашому святі.

Осіннє листя якнайкраще підкреслять тематику сезонної весілля в образі нареченої. Справжню листя можна включити до складу вінка, а штучні листочки використовувати як стильних аксесуарів – брошок, шпильок, біжутерії та навіть декору взуття.

Fall_leaves_wedding_1

Доповнить образ нареченої, весільний букет з яскравими осінніми листками. Особливо жваво і природно він буде виглядати, якщо листя не фарбувати.

Fall_leaves_wedding_2

Настрій осені в образі нареченого можна передати з допомогою стилізованої бутоньєрки з натуральними листям.

Fall_leaves_wedding_3

Кожна весілля починається із запрошення. Їх можна прикрасити як справжніми листками, так і осінніми листочками, зробленими з паперу.

Fall_leaves_wedding_4

Якщо весільна церемонія проходить на вулиці, то можна використати  її оформленні осіннє листя. Можна зробити вінки, прикрасити арку або машину молодят, використовуючи осіннє листя.

Fall_leaves_wedding_5

Посадочні картки, план розсадження, номери столів та бонбоньєрки, прикрашені осіннім листям або стилізованими під них деталями декору, будуть гармонійно виглядати в композиції тематичного осіннього весілля.

Fall_leaves_wedding_6

Насичені, яскраві відтінки листя освіжать і наповнять кольором стіл, якщо прикрасити його композицією, в якій присутні справжні листки. Такий декор для осіннього весілля буде виглядати дуже колоритно і органічно.

Fall_leaves_wedding_7

Осіннім листям можна доповнити і сервірування столу, красиво оформивши ними серветки.

Fall_leaves_wedding_8

Солодкі деталі у вигляді осіннього листя стильно прикрасять весільний торт або елементи десертного столупироги, чізкейки та інші частування.

Fall_leaves_wedding_9

 

..