Felix Films

Felix Films

Menu

Романтика Парижа у весільному оформленні

Париж, названий найромантичнішим містом світу, не може не надихати на створення тематичного весілля. Символ Ейфелевої вежі, поєднання чорного і рожевого кольорів, світові бренди, будинки моди, традиційні частування … створіть для свого свята свій маленький, неповторний Париж. Як відобразити паризький шарм і дух Франції в оформленні весілля, розповімо і покажемо далі.
Париж – світова столиця моди, тому й образ нареченої повинен бути належним. Легкі сукні з оригінальним кроєм і вишуканою обробкою, туфельки від Chanel, елегантна зачіска і неповторний аромат – ось яким повинен вийти весільний образ – природний, невимушений, але при цьому благородний, стильний, із справжнім паризьким шармом.
париж0010
Доповнить образ нареченої букет в ніжних відтінках, злегка недбалий, вільної форми, може бути, з традиційною лавандою, в дусі Провансу, а в якості декору можна використовувати мереживо, медальйони або камеї.
париж0009
У дизайні весільної поліграфії сміливо використовуйте зображення Ейфелевої вежі – напевно, найяскравішою асоціацією з Парижем.
parizh_03
А ось кілька цікавих ідей оформлення номера столика для весілля з тематикою Парижа.
parizh_04
Банкетні картки – знову з символом Ейфелевої вежі. Це може бути і просто зображення, і утримувачі-башточки.

parizh_05

Елементи «паризького» декору на весіллі.

parizh_06

В якості компліментів гостям можна піднести дуже смачні ласощі – французьке печиво макаронів, випічку у формі Ейфелевої вежі, бонбоньєрки з солодким драже або міні-пляшечку шампанського.

parizh_07

Ось так атмосферно і стильно можна оформити десертний стіл на весіллі.

parizh_08

Ну і, звичайно ж, тематичні весільні торти – без них нікуди)

parizh_09

А на завершення – трохи надихаючих фотографій весілля в Парижі)

parizh_10