Felix Films

Felix Films

Menu

Традиція кидання букета: варіанти і альтернативи

Традиція кидання букета нареченою на весіллі відома і улюблена усіма. Це один з найбільш довгоочікуваних моментів будь-якого торжества. Однак, можна зробити його ще більш веселим і цікавим, якщо підійти до справи з фантазією. Представляємо альтернативні варіанти традиції!

Як проходить традиційне кидання букета нареченою? Незаміжні дівчата стають разом, зазвичай в ряд, наречена розвертається до них спиною і кидає букет тому. Та, що зловить букет, за прикметою, теж скоро вийде заміж.

brosanie-buketa-varianty-i-alternativy-3

Альтернативи традиційному кидання букета:

1 . Наречена прикладає до ручки букета стрічки в кількості , яка дорівнює кількості незаміжніх подруг. Одну стрічку вона міцно прив’язує до букета . Кожна дівчина вибирає собі один з вільних кінців , всі стають в коло і по команді смикають стрічки. Та, яка тримає прив’язану стрічку , і стає володаркою букета. Можна зробити інакше: всі стрічки до букета прив’язуються і обмотуються навколо ручки кілька разів , подружки беруть у руки вільні кінці , наречену « розкручують » , і ножицями вона по черзі ріже стрічки. Та, чия стрічка виявиться останньою , і отримує букет.

2 . Букет можна сховати в скриньку . Підготуйте в’язку ключів і запропонуйте кожній дівчині вибрати по ключику . « Виграє » та, чий ключик підійде до замку.

3 . Якщо ви хочете ощасливити не одну , а відразу всіх незаміжніх подруг , можна замовити  складений букет , який при киданні розпадеться на кілька частин. До кожного букетику можна прикріпити картку з побажанням .

4 . Букет можна не кидати , а передати . Цей варіант хороший , якщо на весіллі всього одна незаміжня дівчина або в тому випадку , якщо ви хочете висловити особливу вдячність комусь із присутніх (наприклад , сестрі , мамі або бабусі ) .

brosanie-buketa-varianty-i-alternativy-2
за матеріалами discoverwedding.ru