Felix Films

Felix Films

Menu

Ванільне небо: палітра для весілля

Ніжне поєднання ванільного і небесно-блакитного кольорів – ідеальне колірне рішення для стильною, повітряної, незабутнього весілля, яке створить легку, свіжу і романтичну атмосферу на святі. Ідеї весільного оформлення у цій чудовій палітрі – далі в нашому огляді.
Для нареченої ідеальним варіантом буде плаття кольору слонової кістки або молочних, бежевих відтінків. В якості колірного акценту можна вибрати пояс, туфлі або біжутерію блакитних відтінків.+
Ivory_blue_01
Ivory_blue_02
Доповнити образ нареченої допоможе ніжний весільний букет в бежево-блакитній гамі. Колірну палітру допоможе підкреслити стрічка в тон.
Ivory_blue_03
Підкреслять красу весільної сукні ванільних відтінків, наряди дружок нареченої в яскраво-блакитних тонах.
Ivory_blue_04
Для нареченого можна вибрати світлий костюм і доповнити його аксесуарами блакитного кольору – краваткою чи метеликом. Або ж, навпаки, підібрати до сірого або синього костюма світлі аксесуари для завершення образу.
Ivory_blue_05
У дизайні весільної поліграфії до ніжно-блакитного відтінку добре підійде крафт-папір світлих тонів – цікаве і стильне рішення. Запрошення в кольорі слонової кістки можна прикрасити блакитною стрічкою або мереживом.
Ivory_blue_06
Текстильне оформлення банкету в такий ніжній гамі буде виглядати дуже легким і повітряним. В якості основного тону ви можете вибрати будь-який колір з пари, так як ці відтінки досить м’які і ненасичені і дисбалансу в кольорі не буде.
Ivory_blue_07
кілька варіантів сервіровки весільного столу в ванільно-блакитний палітрі.
Ivory_blue_08
чарівні, невагомі весільні тортики, як ніби зіткані з неба і легких хмар – ідеальне завершення весільного торжества!
Ivory_blue_09

[video_player url=”/wp-content/uploads/2015/05/Oleg i Hristina.mp4″]