Felix Films

Felix Films

Menu

Весілля в смарагдових і золотих відтінках

В образі нареченої смарагдовий колір у поєднанні з золотим оздобленням добре підійде для взуття та аксесуарів. Насичені відтінки зелені і мерехтіння золота будуть виграшно виглядатиме на фоні контрастного білого плаття, таким чином, образ вийде гармонійним і закінченим.
emerald_gold_01
Кольорова гамма для букета – біло-зелена, розбавити композицію можуть деталі, пофарбовані золотою фарбою, а прикрасити ніжку букета можна стрічкою золотого або смарагдового відтінку.
emerald_gold_02
Для нареченого варто підібрати краватку чи метелика в насичених смарагдових тонах, а до бутоньєрці додати деталі золотистого кольору.
emerald_gold_03
Не варто забувати, що смарагдовий і золотий – це активні, насичені відтінки, тому в дизайні поліграфії крім них варто використовувати третій, більш нейтральний колір, щоб вся текстова інформація була легко читається і розбірливою.
emerald_gold_04
Світлу скатертину в золотих або бежевих тонах добре доповнить доріжка темно-зеленого кольору, а також контрастний декор стільців. Не забувайте стежити за колірним балансом і при необхідності використовуйте більш нейтральні, базові тони – білий, бежевий. сірий.
emerald_gold_06
Ось кілька ідей цікавого оформлення бонбоньєрок в смарагдово-золотом поєднанні.
emerald_gold_07
По-королівськи красиві весільні торти в золотистих і смарагдових тонах!
emerald_gold_08