Felix Films

Felix Films

Menu

Весілля в стилі Хеллоуїна

Хеллоуїн, має давні корені, але у нас його почали відзначати порівняно недавно. Тим не менш, він вже встиг полюбитися багатьом. Людей в костюмах монстрів, відьом і зомбі ми можемо спостерігати щорічно у кінці жовтня. Якщо ваше весілля заплановане на той же період, є варіант об’єднати два свята в один. Ідея смілива, так і реалізація не відстає. Дивіться самі!
Запрошення на таке весілля, як правило, не обходяться без страхітливих елементів. Чого варто тільки запрошення-скелетик! У тексті не забудьте прописати дрес-код для гостей.

svadba-v-stile-halloween-1

Традиційні кольори Хеллоуїна – чорний і помаранчевий (колір гарбуза). Добре, якщо вони будуть присутні у вбранні нареченої.
svadba-v-stile-halloween-2

Втім, можна надіти і звичайне біле плаття, а чорний і помаранчевий використовувати в аксесуарах. Павутинки на підв’язці, чорна вуаль і похмурий букет з пір’ям і стразами – дуже в дусі Хеллоуіна.
svadba-v-stile-halloween-3

В оформленні столу використовуємо гарбуза, осіннє листя, гілки, чорний і помаранчевий текстиль, вінтажні свічники.
svadba-v-stile-halloween-4

Гарбуза допоможуть і в розсадження гостей. Чарівна альтернатива – вампірські щелепи як для власників карток.
svadba-v-stile-halloween-5

Гарбузами можна декорувати будь-який куточок залу. Головне – не перестаратися.
svadba-v-stile-halloween-6

Головним символом Хеллоуїна є гарбуз-світильник. Тематичні світильники можна зробити з паперу, звичайних скляних банок або ялинкових іграшок (пофарбувавши їх у помаранчевий колір).
svadba-v-stile-halloween-7

Кенді-бар в стилі Хеллоуїна – смачний і яскравий! Можна поставити поруч табличку «Trick-or-treat!» («Солодкість або гидота!»). Звучить страхітливо!
svadba-v-stile-halloween-8

торт стилізуємо відповідним чином.
svadba-v-stile-halloween-9

Виїзну церемонію оформляємо гарбузами, соломою, осіннім листям. Замість подушечки для кілець можна взяти труну, а весільну арку декорувати павутиною з вати.
svadba-v-stile-halloween-10

Для тематичної фотосесії підготуйте страшні маски, гарбуза і інший «похмурий» реквізит.
svadba-v-stile-halloween-11

discoverwedding