Felix Films

Felix Films

Menu

Весілля в стилі Хіппі

Весілля в стилі хіпі – яскрава, позитивна, вільна від стереотипів і обмежень, повна любові, просочена світом і гармонією. Безліч ідей для такого весілля ви знайдете в нашому наступному огляді.
Образ нареченої в стилі хіпі просякнутий духом свободи і гармонії. Сукня – легке, зручне, вільного крою, взуття – комфортна, найчастіше без каблука, а якщо місце проведення весілля дозволяє – то можна і взагалі відмовитися від неї. З прикрас можна додати яскраві намиста, фенечки і стрічки
хіппі весілля08
Зачіска нареченої – це розпущене волосся, вінок з живих квітів на голові або ж пов’язка, сплетена з різнокольорових стрічок.

хіппі весілля01

Букет нареченої витриманий у яскравих фарбах, з декором з стрічок або, наприклад, пір’їнок. Квіти, що нагадують польові, ідеально впишуться в тематику хіпі.

хіппі весілля02

Нелегко визначити складові образу нареченого – свобода вибору передбачає безмежну кількість варіантів. Він може бути одягнений в костюм, так і в джинси і вільну сорочку, що так звично для культури хіпі. Головна умова – знову ж таки, зручність і комфорт.
хіппі весілля03
Весільні запрошення в стилі хіпі – яскраві, позитивні, з відповідною символікою. Чудово, якщо вони будуть зроблені молодятами самостійно, вкладена в них енергетика безумовно передасться гостям.

хіппі весілля04

Для весільної церемонії можна прикрасити арку яскравими стрічками і гірляндами, а можна придумати красивий фон тканини. З допомогою стрічок можна декорувати і стільці, якщо вони передбачаються в місці проведення весілля.
хіппі весілля05

У весільному декорі – буйство фарб, знову яскраві стрічки, нитки, гірлянди, символічні «ловці снів». Таке оформлення в дусі хіпі можна зробити самостійно, навіть якщо ви ніколи не займалися декором – простота і гармонія – ось ваші головні орієнтири.

хіппі весілля06

Весільний торт можна виконати в соковитих поєднаннях різних кольорів, урізноманітнивши його при цьому символікою хіпі. Напевно, всім знайомий кольоровий мінівен Volkswagen, який відразу асоціюється з культурою хіпі. Ще торт можна прикрасити яскравими фігурками наречених або словами мир, любов…
хіппі весілля07

 

bridalmusings.com