Felix Films

Felix Films

Menu

Весілля в стилі урбан

Людні проспекти і автомобілі, які пронизують небо хмарочоси, двори, дахи та лофти, графіті та вуличні музиканти, ліхтарі та лінії електропередач … Комусь урбаністичний пейзаж може здатися похмурим і зовсім не відповідним для весілля. А що якщо додати в нього дизайнерських деталей, елегантності, шику нарешті? Вийде весілля в стилі урбан-шик, дізнатися про яку більше ми пропонуємо вам прямо зараз.

Сучасна наречена з великого міста – яка вона? Безсумнівно – витончена і дуже стильна.  Колір – білий, сірий, будь-який «запилений». Добре виглядатимуть аксесуари з металу або «під метал».

svadba-v-stile-urban-shik-1

 

Запрошення на весілля в стилі урбан-шик можуть бути прикрашені видами міста або якими-небудь урбаністичними елементами.

svadba-v-stile-urban-shik-2

Для проведення банкету підійде ресторан в центрі міста, з інтер’єрами в сучасному стилі. Альтернатива –  креативне простір, галерея сучасного мистецтва, дах. У декорі вітається  мінімалізм, геометричні форми, з матеріалів – метал, бетон, цегла, скло.

svadba-v-stile-urban-shik-4

Особливу увагу варто приділити світлу.

svadba-v-stile-urban-shik-3

Можна замовити художнє освітлення, яке відтворює романтичну атмосферу нічних вулиць з їх ліхтарями, неоновими вивісками, світлом фар.

svadba-v-stile-urban-shik-5

В оформленні простору цікаво буде  присутнім креатив і дизайнерський підхід.

svadba-v-stile-urban-shik-6

Торт у стилі урбан-шик – стриманий в декоративному плані, але бездоганно стильний.

svadba-v-stile-urban-shik-7

Виїзну церемонію можна провести на даху, в лофт і навіть на міських вулицях, серед торгових центрів і світлофорів. Шику церемонії додадуть цілком традиційні для весілля квіти і дизайнерські деталі оформлення.

svadba-v-stile-urban-shik-8

svadba-v-stile-urban-shik-9

весільний фотограф тернопіль