Felix Films

Felix Films

Menu

Весілля в Цирку Шапіто

Зараз все більше наречених воліють святкувати весілля в різних непередбачуваних місцях, з абсолютно неймовірною тематикою.

Хочете, щоб ваше весілля запам’ятали надовго, хочете, щоб усім було весело? Тоді, ідея проведення тематичного весілля в стилі «Цирк» для вас!

цирк шапіто 14

Гості будуть в захваті від вашої оригінальної задумки, адже кожен з нас всередині чекає дива і свята, як дитина, тому тільки радий веселих сюрпризів і яскравим фарбам.

цирк шапіто 10

Атмосфера весілля може бути легко реалізована самостійно. З такою тематикою весільна церемонія може проходити в будь-який час року, в будь-якому приміщенні і на будь-якому майданчику. Відмінності кожного варіанту тільки в деталях. Ясно тільки одне, все весільне свято і розважальна програма пронизані цирковими виступами.

цирк шапіто 20

цирк шапіто 16

цирк шапіто 18

А якщо ви вирішите провести виїзну церемонію, то гостей можна перенести в казкову атмосферу ще й на підході до майданчику основного заходу. Ще при зустрічі всім гостям весілля роздати яскраві повітряні кулі, льодяники на паличці або солодку вату. Наречений з нареченою можуть з’явитися перед гостями на гарних конях.

цирк шапіто 17

Попередити гостей про майбутнє свято буде ідеально запрошенням-афішею, а ще чудово будуть виглядати запрошення-квитки.

цирк шапіто 22

цирк шапіто 21

цирк шапіто 12

цирк шапіто 13

цирк шапіто 9

цирк шапіто 8

цирк шапіто 11

все…