Felix Films

Felix Films

Menu

Вказівники на весілля: майстер-клас

Вказівники на весілліце декоративний елемент урочистості, який до того ж ще й кориснийдопомагає гостям орієнтуватися на святі, тим більше якщо для проведення весілля планується на великій території. Як зробити красиві і стильні написи, ми розповімо в майстеркласі далі.

Вам знадобиться:
дерев’яні заготовки для вказівників
фарба контрастних відтінків (для фону і написів)
олівець
стрічка
клейовий пістолет
весільнийдекор-1
1. Необхідно заздалегідь пофарбувати дерев’яні заготовки, щоб фарба встигла висохнути, з ними можна було працювати далі. Краще вибирати фарбу світлих відтінків, щоб написи на ній були добре читані.
2. Приклеюємо до заготовок стрічку за допомогою клейового пістолета. Колір  вибираємо на свій смак.
весільнийдекор-7
3. Тепер наносимо написи на заготовки. Спочатку це краще зробити за допомогою олівця, так як не завжди виходить красиво зробити напис з першого разу. Так завжди можна підправити недоліки, або взагалі стерти і переробити напис.
весільнийдекор-6
4. Після нанесення напису олівцем можна брати в руки пензля і фарби. Фарба повинна бути не на водній основі, можна використовувати акрилову або ж інтер’єрну (якщо ви знайдете в магазинах маленьку баночку). Чим тонше планується напис, тим тонше повинна бути кисть.
весільнийдекор-4
5. Щоб отримати більш красивий і акуратний вигляд напису, рекомендуємо виконати нанесення фарби на кілька шарів. Перед нанесенням повторного шари перший повинен повністю висохнути, щоб фарба не змазалася. (На цьому фото напис після нанесення першого шару)
весільнийдекор-3

6. Написи з двома шарами фарби виглядають так само акуратно, але при цьому яскраво і добре читаються.

От і все…

весільнийдекор-2

весільнийдекор-9