Felix Films

Felix Films

Menu

Зимове весілля в стилі рустик

Популярний сьогодні стиль рустік підкорив серця багатьох. У всій красі його можна розкрити в зимовий сезон, організувавши весілля у цій чудовій тематики. Наповніть своє свято душевним теплом і домашнім затишному, чого так не вистачає в холодну зимову пору.
Зимове весілля ідеї фотосесії_001
У букеті нареченої будуть особливо актуальні Бруно, гіперікум, цинерарія, бавовна, хвоя, гілочки, шишки. Ніжку букета можна прикрасити мішковиною і джутом.
Зимове весілля ідеї фотосесії_002
Образ нареченого перетворить твідовий піджак і бутоньєрка у зимовій стилістиці – наприклад, з бавовною, шишками або хвоєю.
Зимове весілля ідеї фотосесії_003
Для весільних запрошень доречно використовувати крафт-папір і природні матеріали, а колірну гамму краще вибрати натуральну – білий, бежевий, коричневий, неяскравий зелений.
Зимове весілля ідеї фотосесії_004
Для весільної церемонії в силі рустік можна змайструвати ось такі милі тримачі для обручок.
Зимове весілля ідеї фотосесії_005
У центральних композиціях знову можна задіяти бавовну, хвою, мох, шишки, дерево і мішковину. Самі композиції можна доповнити ніжними свічками, які створять теплу, затишну атмосферу під час урочистостей.
Зимове весілля ідеї фотосесії_006
А ось ідеї для декоративних свічок в стилі рустік. Для їх оформлення можна використовувати гілки, кору дерев, палички кориці, мішковину.
Зимове весілля ідеї фотосесії_007
В якості зимових компліментів для гостей можна вибрати какао-мікс, теплий плед, домашнє варення або живі пагони хвойного дерева.
Зимове весілля ідеї фотосесії_008
А ось і головний весільний десерт для зимової рустікового весілля.
Зимове весілля ідеї фотосесії_009

все..